Kendi Sitenizi Kurmaya Ne Dersiniz
0 (0)

Wordpress Nedir, Nasıl Kurulur? | CRM Medya

 

 

 

Yeni bir yazıyla geldim…

Bunda biraz daha farklı bir yazıyla geldim.

Bu yazımda size keyif alarak paylaştığım bu yazıları ürettiğim ortamdan bahsetmek istiyorum.

Bu yazımda WordPress hakkında yazacağım.

WordPress bizim internet üzerinde alışveriş yaptığımız, film izlediğimiz, blog yazıları yazdığımız birçok internet sitesinin kurulduğu alt yapı.

Bu platforma ulusal gazeteler (sözcü gibi) kendi haber sitelerini, internetten izlediğimiz yabancı dizi siteleri, alışveriş yaptığımız siteler buradan kuruluyor.

Ben gazetecilik öğrencisi olarak wep tasarımı dersi kapsamında nasıl internet internet sitesi kurulduğu dersini alırken bu yazılarımı hocamın WordPress üzerinden kurmuş olduğu blog sitesi sayasinde sizlerle paylaşıyorum. WordPressle siz de istediğiniz siteyi (alışveriş, blog, dizi/film) siteyi oluşturabilirsiniz. İsterseniz güzel bir blog sitesiyle duygu ve düşüncelerinizi özgürce istediğiniz tarzda yazıp paylaşa bilirsiniz. İsterseniz güzel bir alışveriş sayfası oluşturabilir ticarete başlayabilir siniz. Tercih sizin. Biz yazdığımız bloglarla çok mutluyuz. Size de tavsiye ederim.

 

Bizim kullanmış olduğumuz blog sayfası çok keyifli, kolay ve siz okuyucularımıza düşüncelerimizi sunmak çok heyecan verici.

Bu kadar güzel bir şeyi, kendi blog sitenizi kurarak kendi düşüncelerinizi paylamanın hazzını yaşamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum…

Bu durum sadece blog sayfası için geçerli değil bence alışveriş sitesi oluşturmakta çok heyecan verici olur diye düşünüyorum.

Düşünsenize siz bir moda tasarımcısınız kendiniz kıyafet tasarlayıp üretiyorsunuz. Bunun yanında bir de kendi alışveriş sayfanızı oluşturup o sayfa üzerinden ürünlerinizi satmak güzel olmaz mı.

Ben bir gazeteci adayı olarak kendi internet sitemi kurup haberlerimi yayınlamak benin için de çok keyifli olacaktır…

Puanım
Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]