MySQL
0 (0)

MySQL Veri tabanı Yönetim Sistemi, veri tabanlarınızı sürekli olarak izler ve sisteminizi etkilemeden önce olası sorunlar konusunda sizi uyarır. Güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak, çoğaltmayı iyileştirmek, performansı optimize etmek ve daha fazlası için en iyi uygulamaları önermek için yanınızda bir “Sanal DBA Yardımcısı” olması gibidir. Sonuç olarak, geliştiricilerinizin, DBA’larınızın ve Sistem Yöneticilerinizin üretkenliği önemli ölçüde artar.

MySQL Veri tabanı Hizmeti, dünyanın en popüler açık kaynak veri tabanını kullanarak bulut tabanlı uygulamaları devreye almak için tam olarak yönetilen bir veri tabanı hizmetidir. MySQL Ekibi tarafından %100 geliştirilmiş, yönetilmekte ve desteklenmektedir. Tabanlı uygulamaları devreye almak için tam olarak yönetilen bir veri tabanı hizmetidir. Entegre, yüksek performanslı bir analiz motoru olan HeatWave, MySQL performansını 400 kat hızlandırır. En yüksek düzeyde MySQL ölçeklenebilirliği, güvenliği, güvenilirliği ve çalışma süresi elde etmek için en kapsamlı gelişmiş özellikler, yönetim araçları ve teknik destek seti.

MySQL Belge Arşivi, kullanıcılara şema içermeyen belge veri tabanı uygulamaları olan SQL ve NoSQL geliştirme konusunda maksimum esneklik sağlar. Bu, NoSQL verileri için ayrı bir veri tabanı ihtiyacını ortadan kaldırır.

MySQL Maskeleme ve Kimlik Gizleme, gerçek değerleri gizleyerek ve bazı değişiklikler ile kuruluşların hassas verileri yetkisiz kullanımlardan korumasına yardımcı olmak için kullanımı kolay, yerleşik bir veri tabanı çözümü sağlar.

Bazı bulut platformları MySQL’i “hizmet olarak” sunar. Bu konfigürasyon da, uygulama sahiplerinin MySQL veri tabanını kendi başlarına kurmaları ve sürdürmeleri gerekmez. Bunun yerine, veri tabanı hizmet sağlayıcısı, veri tabanını kurma ve sürdürme sorumluluğunu alır ve uygulama sahipleri, kullanımlarına göre ödeme yapar. Bulut tabanlı kayda değer MySQL hizmetleri, Amazon Relational Database Service; Oracle MySQL Bulut Hizmeti, MySQL için Azure Veri tabanı, Rackspace; HP Yakınsanmış Bulut; Heroku ve Jelastic. Bu modelde, veri tabanı hizmet sağlayıcısı, ana bilgisayar ve veri tabanının bakımını üstlenir.

Puanım
Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]