Son 10 Saniye Kitabı; Gerilim,Heyecan ve Macera
0 (0)

SİVİL POLİS

Son on beş yıldır sivil polis olarak çalışan Sean Egan hayatı uçurumun kenarında yaşamaya alışkın olanlardan. Yakın zaman önce Londra’nın en tehlikeli suç şebekelerinden birinin içine sızmayı başardı ve şimdi kendisinden özel bir görev isteniyor: Gece Sürüngeni diye anılan bir seri katili polis nezaretinden kaçırmak.

KATİL

Acımasız ama bir o kadar da zeki olan Gece Sürüngeni şöhretini genç kadınları işkence ederek öldürmesine borçludur. Önceki gece tutuklanan katil, cinayetlerden birini işlemediğine dair çok sağlam bir delili olduğunu ve masumiyetini kanıtlayıp asıl katili sunacak çok önemli şeyler bildiğini iddia etmektedir.

KADIN POLİS

Dedektif Müfettiş Tina Boyd geçmişi asla yakasını bırakmayan bir bela mıknatısı. Gece Sürüngeni’ni cinayetleri işlemekle suçlayan polis kendisiydi ve kaçırılan suçluyu bulmak da yine ona düşecek. Ama bunu çabuk yapması gerekiyor, çünkü bazı tehlikeli kişiler onu sonsuza dek susturmak istiyor.

aksiyon,heyecan ve gerilim

SIMON KERNICK, İngiltere’nin en heyecan verici gerilim yazarlarından biri. Yazdığı bütün polisiye kitapları heyecan ve gerilim dolu, akıcı ve sürükleyicidir. Yazdığı bu kitapta diğer kitaplarında olduğu gibi sizi içene çekecek bir olayla karşılaşacaksınız. Okudukça okumak isteyecek, bir sonraki sayfaları heyecanla çevirecek ve kitabı bir saniye bile bırakmak istemeyeceksiniz. Okudukça meraklanacak bir sonraki olay nasıl gelişeçek diye diye hızla sayfaları çevireceksiniz.

Gece Sürüngeni  adı verilen katilin kim olduğuna dair aklınız da bir çok şüphe oluşacak ve aklınız karışacak. Sivil polis Sean Egan ve kadın polis Tina’nın yaşanan ve etrafında gelişen akıl almaz olaylar karşısında nasıl mücadele ettiğini ve yaşadıkları korku dolu anlarla nasıl baş ettiklerini merak ve ilgiyle okuyacaksınız.

Oyunların oynandığı, tanıdığınız kişilerin aslında hiç tanımadığınız birilerine dönüşmesi ve bu yaşananların aslında en yakınınızdan gelmesi. Bu durumda ne yapardınız? Bunun cevaplarını merak ediyorsanız şiddetle okumanızı tavsiye ederim.

Puanım
Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]